Добијте бесплатна веб-страница засекогаш.

Без трошоци, без такси за хостирање, без потребни програмери. Само регистрирајте се и подготвени сте да одите.

Заборавете на плаќање за хостинг, имиња на домени или програмери. Ние создаваме автоматски убава веб-локација за вашиот ресторан, кафуле или бар, а вие можете да ја прилагодите по ваш вкус.


Потребна е само една минута за да започнете

Пријавете се бесплатно сега
Не е потребна кредитна картичка или плаќање

Целото ваше мени онлајн

Вашето мени автоматски се креира од вашите ставки, категории, промоции, блогови и многу повеќе.

Одлично за оптимизација

Нема потреба да се грижите за оптимизација, ние ве покриваме. Вашата веб-страница е автоматски оптимизирана за пребарувачите. Почнете да рангирате повисоко во резултатите од пребарувањето, без да плаќате за реклами. Рангирање за вашиот бренд и вашите ставки од менито на пребарувачите.

Исклучително моќно пребарување

Вашите клиенти можат да го пребаруваат вашето мени по име, категорија, состојки и повеќе, веднаш и на повеќе јазици. Тие дури можат да бараат ставки што не се на вашето мени, а ние ќе ви предложиме слични ставки од вашето мени.

Приспособлив изглед

Не се потребни вештини за дизајнирање. Едноставно поставете ги боите на вашиот бренд, логоа, банери.

Без трошоци, без улов

Уживајте во придобивките од целосно функционална веб-локација без апсолутно никаква цена. Нема скриени надоместоци или трошоци за претплата.

Мобилно оптимизирано

Вашата веб-локација ќе изгледа и ќе функционира прекрасно на сите уреди, обезбедувајќи беспрекорно корисничко искуство за посетителите на паметни телефони, таблети и десктоп компјутери.

Целосно поврзан

Сè е поврзано со вашата страница, дури и табелите qr кодови. Вашите клиенти можат да нарачаат онлајн, да резервираат маса или да скенираат qr-код за да го видат вашето мени.

Блогови

Креирајте блогови за промовирање на вашиот бизнис и споделувајте ги на социјалните мрежи.

Промоции

Креирајте промоции за да привлечете повеќе клиенти. Промоциите може да се применат на одредени ставки, категории или на целото мени.

Повеќе јазици

Вашиот персонал не го зборува секој јазик? Без грижи, ние правиме. Само изберете ги јазиците што сакате да ги поддржувате, а ние автоматски ќе ја преведеме вашата веб-локација, која можете и самите да ја уредувате. Ова се однесува на вашето мени, блогови, промоции, сите системски известувања и многу повеќе.

Осврти

Прикажете ги критиките од вашите клиенти на вашата веб-локација и дозволете им да остават критики. Прегледите може да се појават на вашите категории/производи и страници на персоналот.

Страница со деловни информации

Покажете ги вашите деловни информации, како што се адреса, телефонски број, работно време, членови на персоналот, рецензии и друго.

Статистика

Знајте ги вашите клиенти, што гледаат најчесто, што нарачуваат и многу повеќе. Погледнете ја вашата продажба и како тие се менуваат со текот на времето. Видете ги вашите најпопуларни ставки, категории и повеќе.

Секогаш онлајн

Ние се грижиме за достапноста на вашата веб-страница, за да можете да се фокусирате на вашиот бизнис. Ние гарантираме 99,9% време на работа, така што вашите клиенти секогаш можат да пристапат до вашата веб-страница, вашето мени и вашите нарачки.


Добијте бесплатна веб-локација за вашиот ресторан/кафе/бар за прикажување на вашето мени, примање нарачки преку Интернет и многу повеќе.


Потребна е само една минута за да започнете

Пријавете се бесплатно сега
Не е потребна кредитна картичка или плаќање

Најчесто поставувани прашања

Прашање: Како можам да додадам или уредувам ставки и категории од моите мени?
Управувањето со вашето мени е лесно. Едноставно најавете се на вашата сметка и одете до делот од менито, каде што можете да додавате, уредувате или бришете ставки и категории со неколку кликања.
Прашање: Дали е навистина бесплатно да се создаде веб-страница?
Да, нашиот градител на веб-локации е потполно бесплатен за користење. Можете да ја изградите и стартувате вашата веб-страница без никакви скриени трошоци или претплати.
Прашање: Дали ми требаат вештини за кодирање за да имам веб-страница?
Не се потребни вештини за кодирање. Нашиот систем автоматски прави еден за вас!
Прашање: Дали мојата веб-страница ќе биде погодна за мобилни телефони?
Да, вашата веб-локација ќе биде целосно одговорна и оптимизирана за мобилни уреди, обезбедувајќи одлично корисничко искуство на сите екрани.
Прашање: Дали треба да најдам хостинг за мојата веб-страница?
Нема потреба да се грижите за хостинг. Ние обезбедуваме безбеден и сигурен хостинг за вашата веб-страница, за да можете да се фокусирате на градење на вашата содржина.
Прашање: Може ли да интегрирам онлајн нарачки и резервации во мојата веб-страница?
Апсолутно! И најдоброто нешто е што тоа се прави автоматски за вас

Потребна е само една минута за да започнете

Пријавете се бесплатно сега
Не е потребна кредитна картичка или плаќање